Zabiegi ReiKi

ReiKiREIKI to energia życiowa oraz czysta energia miłości.


Nazwa Reiki pochodzi z języka japońskiego i oznacza uniwersalną energię życia, przenikającą wszystko, co istnieje we wszechświecie.
Reiki jest energią i sztuką jej wykorzystania, opartą na pięciu uniwersalnych zasadach przekazanych przez Mikao Usui. 

Te zasady to:
Właśnie dziś nie martw się
Właśnie dziś nie złość się
Bądź uprzejmy dla innych
Uczciwie zarabiaj na życie
Bądź wdzięczny za wszystko, co cię spotyka.

Reiki jest starożytną techniką uzdrawiania, wywodzącą się od mistrzów dalekiego wschodu. Metoda polega na przekazywaniu Boskiej, uniwersalnej Energii Życia poprzez dłonie w celu uzdrowienia siebie lub innych.
Energia Reiki jest dostępna dla każdego i każdy może ją pobierać i nią dysponować.
Zdolność przekazywania energii Reiki może posiąść każdy, kto wyrazi szczerą chęć uzyskania do niej dostępu, przejdzie odpowiednie szkolenie pod okiem Mistrza oraz uzyska dostrojenie poprzez inicjację.
Energia Reiki usuwa zaburzenia organizmu przez niwelowanie blokad energetycznych. Reiki to uzdrawianie ciała i duszy człowieka, jak również uzdrawianie zwierząt, roślin i sytuacji.
Osoba posługująca się energią Reiki jest „kanałem", przez który płynie energia do odbiorcy.
Nauka Reiki, to dwa stopnie podstawowe i trzeci – mistrzowski dający pełny dostęp do uniwersalnej energii i do wtajemniczenia.
Reiki nie jest religią, ani żadnym jej odłamem. Jest sposobem na lepsze zdrowie i spokojniejsze życie.
Od wielu lat nauczam naturalnej metody uzdrawiania – Reiki na kursach I i II stopnia oraz mistrzowskich. Jestem Wielkim Mistrzem Reiki i mam na swoim koncie setki inicjowanych osób.
Poznałam wiele metod uzdrawiania, ale Reiki uważam za najprostszą, najbardziej naturalną i najskuteczniejszą z form przekazu energii.

Na terenie USA /Columbia/ i Niemiec są szpitale, gdzie Reiki jest normalną usługą świadczoną pacjentom, oprócz stosowania zabiegów medycyny konwencjonalnej. Zabiegi Reiki wpływają na chorych np. relaksująco, obniżają ciśnienie, redukują ból. Pacjenci mogą korzystać z kilkunastominutowego zabiegu przed i po operacjach. Od czasu wprowadzenia Reiki do szpitali, notuje się spadek zużycia leków w tym przeciwbólowych.
Bibliografia: ,,Using Reiki to support surgical patients” By Alandydy P, Journal Of Care Quality 1999

Serdecznie zapraszam na zabiegi.

 Informacje na temat najbliższych szkoleń I i II stopnia uzyskasz dzwoniąc pod numer 695 337 647.
Inwestycja to:
I stopień - 250zł
II stopień - 350zł.
Na inicjacje mistrzowskie umawiamy sie indywidualnie.

 

"Zaakceptuj i pokochaj siebie. Jesteś przecież najbliższą dla siebie osobą. Zaopiekuj się sobą, jak własnym dzieckiem. Podaruj sobie to, co najlepsze."

Tagged under :